Ödül Baskı ve Kazıma
Ödül Baskı ve Kazıma
Güvenilir ve uygun maliyetli gravür ve baskı cihazlarında dünya lideri olan Roland DG, kupaların ve ödüllerin profesyonel kişiselleştirilmesi için gravür makinaların, darbeli yazıcıların, süblimasyon yazıcıların ve doğrudan yüzeye baskı yapan UV yazıcıların tamamını sunar.

Gelişmiş ve hassas özelliklerin bir araya gelmesi, EGX serisi gravür cihazlarını çok yönlü ve kullanımı kolay hale getirerek kullanıcıların son derece net metinler ve grafikler, 3D kabartmalar ve elmas taklidi süslemeleri dahi üretmesini sağlar.

Ödüllere Renkli Grafikler Ekleyin

LEF-300, LEF-200 ve LEF-12i dahil olmak üzere VersaUV LEF serisi masaüstü flatbed yazıcıları ile, renkli ve göz alıcı grafikleri ödüller ve 100mm kalınlığa kadar olan diğer nesneler üzerine doğrudan baskı yapabilirsiniz. Kabartma logolar ve dokulu desenler gibi benzersiz boyutlu efektler ve görsel etki için CMYK, Beyaz ve Glos mürekkebi birleştirin.

LEF Series

Nesneler Üzerinde Darbeli Görseller

Oldukça düşük bir giriş fiyatı için, çok çeşitli takı ve hediyelikleri kıymetli hatıralara dönüştürerek onlara değer katabilirsiniz. Roland'ın benzersiz MPX darbeli fotoğraf yazıcıları, hediyelik eşya ve plaketlerden takılara kadar çeşitli metal ve akrilik eşyalara yazı, fotoğraf, logo ve diğer çizimleri hızla ve kolayca ekleyebilir.